Відкрито спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Сил територіальної оборони, вимушено переміщених осіб, біженців

Дата: 01.03.2022 15:35

У зв’язку із введенням воєнного стану в Україні, збройною агресією РФ та небезпекою для державної незалежності України, її територіальної цілісності відкритий спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Сил територіальної оборони, вимушено переміщених осіб, біженців.

Отримувач: БО "Благодійний Фонд "ВІТЧИЗНА";

код ЄДРПОУ 39188042;

Р/р UA 6030 0528 0000 0260 0245 5003 179

у АТ ОТП-Банк

МФО 300528.

Призначення платежу: благодійний внесок на підтримку Сил територіальної оборони, вимушено переміщених осіб, біженців.

Ви також можете занести свої кошти в адміністративне приміщення старостинських округів та попросити відповідного старосту відправити Ваші кошти на даний благодійний рахунок.

Всі Ваші кошти будуть спрямовані на потреби Сил територіальної оборони, вимушено переміщених осіб, біженців.

Все буде УКРАЇНА