Бережімо світлу пам'ять про кожну загиблу дитину!

Сьогодні, 4 червня, ми вшановуємо пам’ять дітей України, які загинули від російської агресії. Це день скорботи, день протесту проти війни та насильства, день, коли кожна свічка символізує маленьке життя, обірване ворогом.
У меморіальному комплексі в селі Тустань відбулася спільна молитва за душі загиблих дітей. Дорослі та діти на чолі з отцем Михайлом Яблонем зібралися разом, щоб у єдності та тиші згадати кожного маленького українця, який не дожив до мирного завтра.
За роки війни:
• понад 701 дитина загинула,
• ще 2496 отримали поранення та були скалічені.
Це не просто цифри – це маленькі серця, які більше не б’ються. Це наші янголи, яких ми пам’ятаємо й ніколи не забудемо.
🙏 Вшануйте кожну загиблу дитину хвилиною мовчання.
Запаліть свічку пам’яті у своєму домі.
❤️ Пам’ятаймо кожного маленького українця, який став жертвою війни.
Пам’ятаємо. Не пробачимо. Не забудемо.







