Голова сільської ради

Андрусяк Павло Васильович

Народився: 17 березня 1970 року в місті Костопіль Рівненської області.

Освіта: вища.

• У 1994 році закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Технологія машинобудування».
  • У 2003 році закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Економіка підприємства».

Трудова діяльність:

• З 1993 року по 1998 рік працював у органах державної виконавчої влади та органах місцевого самоврядування.
  • З 1998 по 2002 рік – секретар Івано-Франківської міської ради.
  • З 2002 по 2004 рік – приватний підприємець.
  • З 2005 по 2006 рік – керівник головного управління з питань Євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації.
  • З 2010 по 2015 рік заступник комерційного директора, радник голови правління ПАТ «Івано-Франківськцемент».
  • 20 листопада 2015 року відповідно до рішення першої сесії районної ради сьомого скликання обраний головою Галицької районної ради.
  • 27 листопада 2020 року відповідно до рішення першої сесії Дубовецької сільської ради восьмого скликання вступив на посаду Дубовецького сільського голови.

Одружений, має дочку та сина.