Начальник відділу освіти Дубовецької сільської ради

Целухіна Ірина Олексіївна

Народилася 15.10.1969р. в м. Рубіжне, Луганської області.
  В 1993р. закінчила Луганський Національний педагогічний інститут ім. Т. Шевченка, отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Історія", здобула кваліфікацію вчителя історії та суспільствознавство.
 В 2007 р. закінчила Київську Міжрегіональну Академію управління персоналом, отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Правознавство", здобула кваліфікацію Юриста.

Тренер Всеукраїнської мережі "Підтримка освітніх реформ в Україні - Демократична школа"

Стаж педагогічної роботи роботи 31рік, з них управлінської 9 років.
Загальний стаж роботи - 36 років.
Проживає в селі Залуква, вдова, має 12 дітей

Заступник начальника відділу освіти

Кудла Ольга Андріївна

Народилася 23.10.1983р. у селі Дубівці.
  В 2006 р. закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Англійська мова та література", здобула кваліфікацію філолога, викладача англійської та німецької мови та зарубіжної літератури.

Стаж педагогічної роботи  17 років, з них управлінської - 3 роки.
Проживає в селі Дубівці, одружена, має 3 дітей.

Старший інспектор по дошкільній освіти

Бабак Надія Михайлівна

Народилася 02.10.1983року у селі Водники.
  В 2005 р. закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Соціальна педагогіка", здобула кваліфікацію соціального педагога, викладача соціальної педагогіки у вищих навчальних закладах I-II рівня акредитації, практичного психолога у закладах освіти.

Стаж педагогічної роботи  12 років.
Проживає в селі Водники, одружена, має 2 дітей.

Головний бухгалтер централізованої бухгалтерії
відділу освіти

Камінська Галина Іванівна

Народилася 26.01.1979 року у місті Галич.
  Закінчила ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут», отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Бухгалтерський облік і аудит", здобула кваліфікацію бухгалтера.

Стаж роботи 16 років.
Проживає в м. Галич, одружена, має 2 дітей.

Робота відділу освіти Дубовецької територіальної громади спрямована на практичну реалізацію завдань щодо забезпечення продовження переходу на новий зміст і структуру навчання, організаційно-методичного супроводу навчання, запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

У громаді функціонують 7 закладів загальної середньої освіти та 3 заклади дошкільної освіти.

Головними критеріями роботи освітянської галузі Дубовецької громади  є стабільність, здатність до інновацій , виховання активної творчої особистості, життєво компетентної, конкурентоспроможної, здатної до самовиховання й самоосвіти.

Ми робимо все можливе для того, щоб освіта, здобута у навчальних закладах, була якісною і орієнтованою на потреби суспільства, родини і кожної дитини. Ми завжди готові до співпраці з усіма, хто не байдужий до проблем розвитку освіти нового типу, до майбутнього України.