Начальник відділу освіти Дубовецької сільської ради

Целухіна Ірина Олексіївна

 


Головний спеціаліст відділу освіти Дубовецької сільської ради

Кудла Ольга Андріївна

Народилася 23.10.1983р. у селі Дубівці.
  В 2006 р. закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Англійська мова та література", здобула кваліфікацію філолога, викладача англійської та німецької мови та зарубіжної літератури.

Стаж роботи за спеціальністю 14 років.
Проживає в селі Дубівці, одружена.


     

Робота відділу освіти Дубовецької територіальної громади спрямована на практичну реалізацію завдань щодо забезпечення продовження переходу на новий зміст і структуру навчання, організаційно-методичного супроводу навчання, запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

У громаді функціонують 7 закладів загальної середньої освіти та 3 заклади дошкільної освіти.

Головними критеріями роботи освітянської галузі Дубовецької громади  є стабільність, здатність до інновацій , виховання активної творчої особистості, життєво компетентної, конкурентоспроможної, здатної до самовиховання й самоосвіти.

Ми робимо все можливе для того, щоб освіта, здобута у навчальних закладах, була якісною і орієнтованою на потреби суспільства, родини і кожної дитини. Ми завжди готові до співпраці з усіма, хто не байдужий до проблем розвитку освіти нового типу, до майбутнього України.