A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дубовецька територіальна громада
Івано-Франківська область

Освіта

Начальник відділу освіти Дубовецької сільської ради

Леочко Ольга Степанівна

Народилася у селі Межигірці, 20.04.1977р.

Закінчила у 1999р. Прикарпатський університет ім.Василя Стефаника і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Українська мова і література" та здобула  кваліфікацію філолога, викладача української мови  і літератури.
У 2016р. закінчила Державний вищий навчальний заклад"Прикарпатський національний університет ім.Василя Стефаника" отримала повну вищу освіту за спеціальністю"Дошкільна освіта" здобула кваліфікацію "вихователь дітей дошкільного віку, логопед закладів освіти".

Стаж роботи за фахом - 11 років; 9 років на керівній посаді завідувача ДНЗ.
Проживає у м.Галич. Одружена.


Головний спеціаліст відділу освіти Дубовецької сільської ради

Кудла Ольга Андріївна

Народилася 23.10.1983р. у селі Дубівці.
  В 2006 р. закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Англійська мова та література", здобула кваліфікацію філолога, викладача англійської та німецької мови та зарубіжної літератури.

Стаж роботи за спеціальністю 14 років.
Проживає в селі Дубівці, одружена.


     

Робота відділу освіти Дубовецької територіальної громади спрямована на практичну реалізацію завдань щодо забезпечення продовження переходу на новий зміст і структуру навчання, організаційно-методичного супроводу навчання, запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

У громаді функціонують 7 закладів загальної середньої освіти та 3 заклади дошкільної освіти.

Головними критеріями роботи освітянської галузі Дубовецької громади  є стабільність, здатність до інновацій , виховання активної творчої особистості, життєво компетентної, конкурентоспроможної, здатної до самовиховання й самоосвіти.

Ми робимо все можливе для того, щоб освіта, здобута у навчальних закладах, була якісною і орієнтованою на потреби суспільства, родини і кожної дитини. Ми завжди готові до співпраці з усіма, хто не байдужий до проблем розвитку освіти нового типу, до майбутнього України.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора