Штормове (метео) попередження.

• Переглядів: 53

У зв´язку з очiкуваними значними опадами, ввечерi 30 та протягом доби 31 серпня на рiчках басейнів області очiкується змiна гiдрологiчного режиму з пiдйомами рiвнiв води на 0,3 - 1,0 м над сьогоднiшнiми 30 серпня на 08.00 годину. В мiсцях проходження сильних злив буде вiдбуватися формування значного схилового та мiсцевого стоку (без негативних наслiдкiв). Протягом доби  31 серпня по області та місту очікується посилення західного вітру 15-20 м/с, гроза, місцями град.  (1 рівень небезпечності жовтий).

Штормове (метео) попередження.

• Переглядів: 50

У зв´язку з очiкуваними значними, мiсцями сильними опадами, ввечерi 23 та протягом доби 24 серпня на рiчках басейну Прута очiкується змiна гiдрологiчного режиму з пiдйомами рівнів води на 0,3 - 1,0 м над сьогоднiшнiми 23 серпня на 08.00 годину. В мiсцях проходження сильних злив буде вiдбуватися формування значного схилового та мiсцевого стоку, в гiрських районах iснує загроза формування локальних селевих потокiв (без негативних наслiдкiв). Вночі 24 серпня очікується  гроза.