Про створення та функціонування пунктів обігріву на території населених пунктів Дубовецької сільської ради

ДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНО-ФРАНКВІСЬКОЇ ОБЛАСТІ

77172, с. Дубівці, пл. Незалежності, 2, Код ЄДРПОУ - 04357561

тел. 03431 31448, e-mail: dubivtsirada@ukr.net

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.01.2021 року                                                                             № 5

с. Дубівці

Про створення та функціонування

пунктів обігріву на території населених

пунктів Дубовецької сільської ради

На підставі статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 2 статті 19 Кодексу цивільного захисту України та з метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, надання допомоги населенню у період низьких температур, в першу чергу малозахищеним верствам та запобігання можливим наслідкам несприятливих погодних умов зимового періоду, зобов’язую:

1. Визначити місця для розгортання та функціонування стаціонарних пунктів обігріву в населених пунктах на території Дубовецької сільської ради (додаток1).

2. Заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Опацькій Т. П. спільно з керівником Комунального некомерційного підприємства "Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги" Галицької міської ради Івано-Франківської області Цибуху Івану Володимировичу проінформувати щодо здійснення організаційних заходів по розгортанню роботи пунктів обігріву на території Дубовецької сільської ради сімейних лікарів СЛА:

• Салітринську Г. М., с. Дубівці пл. Незалежності 4;
    • Тарасевич О. Д., с. Маріямпіль вул. Незалежності, 1;
    • Дутчак М. М., с. Тустань вул. Лесі Українки 3.

3. Відповідальним  на місцях:

1) здійснити обстеження визначених стаціонарних пунктів обігріву населення на території населених пунктів  селищної ради;

2) забезпечити інформаційне оформлення, відповідне облаштування, розгортання та функціонування визначених стаціонарних пунктів обігріву населення на території населених пунктів  селищної ради;

3) у період функціонування пунктів обігріву:

• залучити засоби масової інформації, в т.ч. мережу Інтернет, до інформування населення щодо порядку роботи пунктів обігріву;
  • забезпечити пункти обігріву гарячим чаєм та теплими ковдрами;
  • у місцях розташування пунктів обігріву забезпечити дотримання належного санітарного стану.

4) забезпечити роботу пунктів обігріву під час зниження температури навколишнього середовища до -10оС та нижче.

5.  При потребі використовувати приміщення ФАПів на території Дубовецької сільської ради.

6. Про роботу пунктів обігріву інформувати заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Опацьку Т. П. щоденно до 09:00 за минулу добу.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника  селищного голови  з питань діяльності виконавчих органів ради Опацьку Т. П.

Сільський  голова                                                                  Павло Андрусяк