ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного відділу

До рішення виконавчого

комітету Дубовецької сільської ради

від 09.02.2021р.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

1. Питання на перевірку знання законодавства з приводу надання соціальних послуг для населення Дубовецької сільської ради.

1. Хто має право на одержання допомоги при народженні дитини, перелік документів?

2. Хто має право на встановлення статусу та видачу посвідчення: «Батьків та дитини з багатодітної сімї»?

3. Які умови призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям ?

4. Які умови для одержання допомоги на дитину над якою встановлено опіку чи піклування та перелік необхідних документів?

5. Які умови для одержання державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами?

6. Яка підстава для призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю?

7. Призначення допомоги на дитину одинокій матері (батькові).

8. Які види соціальних послуг визначені в Законі України «Про соціальні послуги»?

9. Кому безплатно надаються соціальні послуги згідно Закону України «Про соціальні послуги»?

10. Які основні терміни соціальних послуг згідно Закону України «Про соціальні послуги»?

11. Який порядок та умови отримання соціальних послуг?

12. Хто має право на отримання одноразової винагороди за почесне звання України «Мати героїня». Який необхідний перелік документів?

13. Хто має право на отримання субсидій? Який перелік документів необхідних для отримання субсидій?

14. Суб’єкти системи надання соціальних послуг.

15.  Основні засади функціонування системи надання соціальних послуг.

2. Питання на перевірку знання Земельного кодексу України.

1. Принципи земельного законодавства.

2. Повноваження сільських, селищних, міських рад та їх виконавчих органів у галузі земельних відносин.

3. Повноваження місцевих державних адміністрацій у галузі земельних відносин.

4. Встановлення та зміна цільового призначення земельних ділянок.

5. Визначення земель сільськогосподарського призначення та порядок їх використання.

6.  Приватизація земель державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій.

7. Особливості використання та розпорядження земельними ділянками, розташованими у масиві земель сільськогосподарського призначення, а також полезахисними лісовими смугами, які обмежують такий масив.

8. Землі промисловості.

9. Право власності на землю громадян.

10. Право власності на землю юридичних осіб.

11. Право власності на землю територіальних громад.

12. Право власності на землю держави.

13. Право постійного користування земельною ділянкою.

14. Право оренди земельної ділянки.

15. Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель.

3. Питання на перевірку знання Закону України «Про інвестиційну діяльність».

1. Поняття інвестиційної діяльності.

2. Об'єкти інвестиційної діяльності.

3. Суб'єкти інвестиційної діяльності.

4. Законодавство про інвестиційну діяльність.

5. Права суб'єктів інвестиційної діяльності.

6. Обов'язки суб'єктів інвестиційної діяльності.

7. Відносини між суб'єктами інвестиційної діяльності.

8. Цілі державного регулювання інвестиційної діяльності.

9. Форми державного регулювання інвестиційної діяльності.

10. Державна підтримка для реалізації інвестиційних проектів.

11. Державна експертиза інвестиційних проектів.

12. Гарантії прав суб'єктів інвестиційної діяльності.

13. Захист інвестицій.

14. Відповідальність суб'єктів інвестиційної діяльності та умови припинення інвестиційної діяльності.

15. Ціноутворення в інвестиційній діяльності.