Відвідини Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей в с. Мединя з Людмилою Слюзар

Працівник відділу соціальних послуг для населення Дубовецької сільської ради  Людмила Слюзар  разом із депутатом Дубовецької сільської  ради  Іваном Боберським відвідали Міжрегіональний центр соціально- психологічної реабілітації дітей в с. Мединя. Метою поїздки було повернення малолітніх дітей в сім'ю. Тривалий час діти перебували в соціальному закладі та отримали психологічну, корекційну, медичну допомогу. В ході соціального супроводу сім'ї, яка перебувала в складних життєвих обставинах відбулися позитивні зміни: покращенння матеріально - побутових умов, працевлаштування членів  родини, надано соціально- педагогічні консультації щодо подальшого виховання дітей.

З  метою налагодження співпраці із старостинськими округами Дубовецької сільської ради, працівником відділу соціальних послуг для населення  Людмилою Слюзар разом із старостою Маріямпі льського старостинського округу Дубовецької сільської ради Йосипом Тарасевичем відвідано сім'ї, що перебувають в складних життєвих обставинах, прийомну сім'ю. Первинна профілактика негативних явищ, попередження проявів безвідповідального батьківства, здійснення оцінки потреб та надання соціальних послуг сім'ям, що опинилися в складних життєвих обставинах- такі завдання працівника відділу соціальних послуг для населення Дубовецької сільської ради.