Конкурс на посаду директора комунального закладу "Тустанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Дубовецької сільської ради Івано-Франківської області.

19.03.2021 року на базі відділу освіти Дубовецької сільської ради відбулося засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Тустанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Дубовецької сільської ради Івано-Франківської області. Згідно ухвалених рішень комісії :

1) до участі у конкурсі допущено двох кандидатів , а саме : Шемерлюк Марію Дмитрівну та Лаврика Романа Івановича ;

2) конкурс відбудеться 02.04.2021 року о 9.00 год(І етап) та 05.04.2021 року о 9.00 год.(ІІ етап) на базі Дубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Інші оголошення

Всі оголошення