Повідомлення до населення області щодо заходів запобігання поширенню коронавірусу COVID -19

  • 2466

Фото без опису

Повідомлення до населення області

щодо заходів запобігання поширенню коронавірусу COVID -19

 

 

Шановні краяни!

Прослухайте інформацію управління з питань цивільного захисту Івано- Франківської обласної державної адміністрації.

На території області встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення вірусу COVID -19. Це передбачає наступні тимчасові обмеження:

  • призупинення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів на приміських та міських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області, приміському залізничному сполученні, міському автомобільному та електротранспорті у міському сполученні;
  • призупинення освітнього процесу у закладах дошкільної освіти;
  • з використанням технологій дистанційного навчання організовується освітній процес у закладах загальної середньої (у тому числі спеціальних), позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти;
  • заборонено:
  • діяльність непродовольчих ринків
  • приймання відвідувачів у закладах громадського харчування, торгівельного та побутового обслуговування населення, торгівельно- розважальних центрах та інших закладах розважальної діяльності, закладах культури, спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, проведення всіх масових заходів, крім визначених урядом виключень.

Стан епідемічної небезпеки змушує всіх мешканців та гостей області бути пильними та виконувати санітарно-гігієнічні норми і правила. Багато людей думає, що коронавірусна хвороба не є такою страшною. Але коли хвороба приходить у їхню сім’ю, ставлення їх до коронавірсної хвороби змінюється, бо стан здоров’я рідних значно погіршується і де інколи призводить до смерті.

Шановні краяни! Дотримуйтесь санітарно-гігієнічних норм та правил, щоб не допускати поширення небезпечного захворювання, та бережіть себе і тих, хто поруч з Вами.