З 1 квітня змінюється порядок виплати допомоги на поховання пенсіонера, суми пенсії недоотриманої у зв’язку із смертю одержувача пенсії, грошової допомоги у разі виїзду одержувача пенсії на постійне місце проживання за кордон

Дата: 01.04.2021 11:28

З 1 квітня, відповідно до постанови уряду від № 1279 від 16.12.2020 року, змінюється порядок виплати допомоги на поховання пенсіонера, суми пенсії недоотриманої у зв’язку із смертю одержувача пенсії, грошової допомоги у разі виїзду одержувача на постійне місце проживання за кордон. А саме зазначені суми виплат будуть проводитись шляхом зарахування на поточний рахунок одержувача (особи, яка має право на отримання виплат у зв’язку із його смертю) в уповноваженому банку.

Отже особам, які звертатимуться до сервісного центру Пенсійного фонду за одержанням таких виплат, необхідно додати до документів, які дають право на їх виплату, довідку про відкриття рахунку в уповноваженому банку.