Дата: 01.04.2021 16:25

ПОВІДОМЛЕННЯ

На виконання Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, статті 15 Закону України “Про доступ до публічної інформації”,  з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Дубовецька сільська рада виносить на публічне обговорення проєкт рішення «Про затвердження Положення про оренду майна Дубовецької сільської ради та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

Прийняття регуляторного акта дасть можливість забезпечити правове регулювання орендних відносин на місцевому рівні з врахуванням особливостей оренди комунального майна та в межах, дозволених Законом України «Про оренду державного та комунального майна».

Проєкт рішення розроблено відділом економічного розвитку, інвестицій та проектної роботи Дубовецької сільської ради для проведення процедури оприлюднення та обговорення.

Проєкт рішення та аналіз його регуляторного впливу будуть розміщені  для ознайомлення 02.04.2021 року на офіційному веб-сайті Дубовецької територіальної громади (http://dubovecka.gromada.org.ua/) у розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення та аналізу його регуляторного впливу будуть прийматися у письмовій формі протягом місяця з дня його оприлюднення  до 02.05.2021 року :

• поштовою адресою 77172 ,с.Дубівці, пл..Незалежності, 2
  • електронною поштою за адресою dubivtsirada@ukr.net

Опубліковано: 01 квітня 2021 року