Івано-Франківську область вивели з "червоної" зони карантину

Згідно з рішеннями позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09.04.2021 р., на Прикарпатті скасовується дія “червоного” рівня епідемічної небезпеки, починаючи з 00 годин 00 хвилин суботи 10 квітня 2021 року.

Надалі Івано-Франківщина перебуває в  «жовтій» зоні тому наголошуємо, ставтеся до карантину відповідально – це допоможе зменшити кількість захворювань.

«Жовта» карантинна зона передбачає такі обмеження:

• у громадських будівлях обов’язкове носіння масок або респіраторів;
  • під час масових заходів допускається одна особа на 5 кв. м;
  • кінотеатри можуть бути наповнені тільки на 50%;
  • перевезення пасажирів у громадському транспорті дозволяється тільки у масках та на пасажирських сидіннях;
  • відвідування установ соцзахисту, в яких перебувають люди похилого віку (крім тих, що надають послуги).

Для того, щоб не захворіти  COVID-19 :

• уникайте скупчення людей, особливо в закритих приміщеннях – це зменшить ризик зараження інфекцією! Пам’ятайте про дистанцію – 1-1,5 метра;
  • обов’язково використовуйте маску, щоб убезпечити себе та оточуючих від вірусу;
  • ретельно та регулярно мийте руки, не торкайтеся обличчя. Якщо немає можливості вимити руки з милом – користуйтеся антисептиком;
  • будьте обачними та пильно слідкуйте за своїм самопочуттям. Якщо відчуваєте себе погано, будь ласка, залишайтеся вдома і повідомте про це свого сімейного лікаря!