Повідомлення про оприлюднення  проєкту регуляторного акту рішення  Дубовецької сільської ради  «Про затвердження Правил благоустрою території  Дубовецької сільської територіальної громади»

26.05.2021

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 року № 1160-IV „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308, зі змінами; відповідно до статей 30, 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  та  ст. 34 Закону України  «Про благоустрій населених пунктів» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проєкт рішення Дубовецької сільської ради   „Про затвердження Правил благоустрою  території  Дубовецької сільської територіальної громади».

Метою цього регуляторного акту є упорядкування благоустрою та підтримання екологічної чистоти і порядку на території громади,  встановлення законодавчо врегульованих прав і обов’язків та підвищення відповідальності керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності та громадян,  для забезпечення умов, сприятливих для життєдіяльності людини.

Проєкт регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено 27.05.2021року на офіційному веб-сайті Дубовецької територіальної громади у розділі „Регуляторна політика" .

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення просимо надавати у письмовій формі до сільської ради:

поштовою адресою:  77172, с. Дубівці, пл. Незалежності, 2;

електронною поштою за адресою:  dubivtsirada@ukr.net

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту рішення сільської ради становить один місяць з дня його оприлюднення, тобто до 27.06.2021 року.