«Збережи чисте довкілля!» - саме під таким гаслом учні ЗЗСО с. Тустань провели акцію по збору макулатури та склотари до Всеукраїнського конкурсу «Чисте довкілля».

«Збережи чисте довкілля!» - саме під таким гаслом учні ЗЗСО  с. Тустань провели акцію по збору макулатури та склотари до Всеукраїнського конкурсу «Чисте довкілля».

Ідею такого проєкту подав отець Михайло Яблонь. Між учнями школи було проведено змагання.  Завданням  дітей було зібрати якомога більше макулатури та склотари. Результат такої співпраці виявився позитивним. Визначили переможців акції – це учні 9-го класу, які назбирали найбільше вторсировини та за  отримані кошти, а саме 2134 грн, придбали  подарункові  пакунки з продуктами для людей, які потребують постійної уваги та підтримки.

Тож усім, хто долучився до цієї роботи, зичимо міцного здоров’я, благополуччя, великого людського щастя, подальших успіхів у Вашій благородній справі, миру та родинного затишку.

Переможців конкурсу очікує поїздка в гори за сприянням Дубовецької сільської ради!

Ми впевнені, що «Добра справа має велику силу!»