Фестиваль патріотичної пісні "Яворина - 2021" на Долинщині

Дата: 19.07.2021 16:45

17-18 липня в урочищі Розтоки поблизу села Липа Витвицької територіальної громади Долинського району проходив фестиваль патріотичної пісні – “Яворина-2021”.

Це місце, де до підніжжя гори Яворина з’їжджаються патріоти з різних куточків України і його сміливо можна назвати місцем сили. Сили для української нації, для поновлення енергії у боротьбі за неньку Україну. Сюди їдуть з усіх куточків України і не тільки, аби відпочити у горах та вшанувати пам’ять наших воїнів Української Повстанської Армії.

Цьогоріч, за сприянням відділу культури, молоді, спорту та туризму Дубовецької сільської ради, на фестивалі «Яворина -2021», народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Дубівчанка» під керівництвом Олесі Литвин представляв Дубовецьку територіальну громаду.