Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

21 липня 2021 року  під головуванням заступника сільського голови з питань  діяльності виконавчих органів  Дубовецької сільської ради Тетяни Опацької, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Фото без опису

На комісії розглядали ряд питань: про можливість повернення  малолітніх дітей в родину  із Міжрегіонального центру  соціально-психологічної реабілітації дітей; про надання висновку щодо можливості та доцільності позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини; про встановлення графіку зустрічі з малолітнім сином.

В ході проведення комісії було заслухано запрошених заявників, з’ясовано факти і обставини поФото без опису кожному питанню окремо та прийнято 2 рішення, розгляд двох питань перенесено на наступне засідання комісії.

Організаційну підготовку засідання здійснено Службою у справах дітей Дубовецької сільської ради.Фото без опису