31 липня 2021 року запрошуємо всіх на святкування 400-ліття с. Тустань

Дата: 28.07.2021 15:10

31 липня 2021 року мешканці села Тустань відзначатимуть День народження села – 400 років від дня його заснування.

Розпочнеться   святкування з Святої   Божественної    Літургії о 17:00 год. у храмі "Пресвятої Трійці". Після Служби Божої жителів та  гостей  свята чекає концертна програма за участі народних колективів, молодіжних  ансамблів, солістів, танцювальних колективів та фіналіста Х-фактору Петра Герасиміва. Приємним вечірнім подарунок для Тустанівчан та для всіх глядачів буде музичне вітання від гурту «Будьмо».

Розваги для дітей та молоді, смачна кухня та дискотека під відкритим небом -  все для того, щоб створити незабутню, приємну, святкову атмосферу.

Уже сьогодні с. Тустань плідно працює над підготовкою свята. Проводяться роботи по благоустрою села: впорядковується сільський цвинтар, встановлюються баки для сміття, прибирається територія футбольного стадіону, де проходитиме саме святкування. Велику підтримку в даному заході надає Дубовецька сільська рада та ТЗОВ «ҐУДВЕЛЛІ Україна». Спільними зусиллями робиться гарна справа, адже кожне село має свою неповторну історію, а творять її прості люди.

Тому, шановна громадо, земляки нашого краю, завітаймо до села Тустань на святкування «З Днем народження Тебе, село моє рідне!» 31 липня 2021 року.