Протягом тижня на території Дубовецької територіальної громади у старостинських округах проводилися роботи по благоустрою населених пунктів. Старости сіл разом з людьми, які охоче долучалися до роботи прибирали та обкошували сільські цвинтарі, околиці доріг та подвір'я адмінбудівель.

Тумирський старостинський округ

Маріямпільський старостинський округ

Межигорецький старостинський округ

Кінчаківський старостинський округ

Деліївський старостинський округ

Фото без опису Фото без опису

У селі Дубівці проведено ряд робіт з метою покращення благоустрою території населеного пункту, зокрема було проведено розчищення та укладання гравійного покриття на ділянці дороги по вул. Йорданській яка веде до р. Дністер.

Фото без опису Фото без опису

Також здійснено косіння території поряд з пл. Незалежності, автобусною зупинкою по вул. Залізнична-Сапера, футбольного поля по вул. Спортивній та прилеглі території до пам’ятних знаків с. Дубівці.

Фото без опису Фото без опису

Дубовецькою сільською радою спільно із релігійними громадами храмів Різдва Пресвятої Богородиці та Святого Миколая Чудотворця, а також за підтримки та допомоги ПрАТ «Івано-Франківськцемент» розпочато роботи із підсипки площ під майбутні кладовища на території с. Дубівці.

29.07.2021 розпочато підготовчі роботи з метою укладання дорожнього покриття (асфальтування) на вулицях Лесі Українки-Миру-Сапера в с. Дубівці. Зокрема, було завезено кілька десятків вантажівок гравію, який було використано для вирівняння та утрамбовування поверхні гравійних доріг.