Дата: 30.07.2021 13:44

Протягом тижня на території Дубовецької територіальної громади у старостинських округах проводилися роботи по благоустрою населених пунктів. Старости сіл разом з людьми, які охоче долучалися до роботи прибирали та обкошували сільські цвинтарі, околиці доріг та подвір'я адмінбудівель.

Тумирський старостинський округ

Маріямпільський старостинський округ

Межигорецький старостинський округ

Кінчаківський старостинський округ

Деліївський старостинський округ

У селі Дубівці проведено ряд робіт з метою покращення благоустрою території населеного пункту, зокрема було проведено розчищення та укладання гравійного покриття на ділянці дороги по вул. Йорданській яка веде до р. Дністер.

Також здійснено косіння території поряд з пл. Незалежності, автобусною зупинкою по вул. Залізнична-Сапера, футбольного поля по вул. Спортивній та прилеглі території до пам’ятних знаків с. Дубівці.

Дубовецькою сільською радою спільно із релігійними громадами храмів Різдва Пресвятої Богородиці та Святого Миколая Чудотворця, а також за підтримки та допомоги ПрАТ «Івано-Франківськцемент» розпочато роботи із підсипки площ під майбутні кладовища на території с. Дубівці.

29.07.2021 розпочато підготовчі роботи з метою укладання дорожнього покриття (асфальтування) на вулицях Лесі Українки-Миру-Сапера в с. Дубівці. Зокрема, було завезено кілька десятків вантажівок гравію, який було використано для вирівняння та утрамбовування поверхні гравійних доріг.