Протягом тижня на території Дубовецької територіальної громади у старостинських округах проводилися роботи по благоустрою населених пунктів.

  • 705

   Протягом тижня на території Дубовецької територіальної громади у старостинських округах проводилися роботи по благоустрою населених пунктів. Старости сіл разом з людьми, які охоче долучалися до роботи прибирали та обкошували сільські цвинтарі, околиці доріг та подвір'я адмінбудівель.

Тумирський старостинський округ

  

 

 


Маріямпільський старостинський округ

 

 


Межигорецький старостинський округ

 

 


Кінчаківський старостинський округ

 

 


Деліївський старостинський округ

 


   У селі Дубівці проведено ряд робіт з метою покращення благоустрою території населеного пункту, зокрема було проведено розчищення та укладання гравійного покриття на ділянці дороги по вул. Йорданській яка веде до р. Дністер.

 

Також здійснено косіння території поряд з пл. Незалежності, автобусною зупинкою по вул. Залізнична-Сапера, футбольного поля по вул. Спортивній та прилеглі території до пам’ятних знаків с. Дубівці.

 

 

Дубовецькою сільською радою спільно із релігійними громадами храмів Різдва Пресвятої Богородиці та Святого Миколая Чудотворця, а також за підтримки та допомоги ПрАТ «Івано-Франківськцемент» розпочато роботи із підсипки площ під майбутні кладовища на території с. Дубівці.

 

29.07.2021 розпочато підготовчі роботи з метою укладання дорожнього покриття (асфальтування) на вулицях Лесі Українки-Миру-Сапера в с. Дубівці. Зокрема, було завезено кілька десятків вантажівок гравію, який було використано для вирівняння та утрамбовування поверхні гравійних доріг.

 

 

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар