Про роботу відділу економічного розвитку та інвестицій за період 26-30 липня 2021 року

На протязі тижня було проведено:

1)підготовку листів до Державної регуляторної служби України  «Стосовно пропозицій щодо удосконалення проекту регуляторного акта» по рішеннях сесії Дубовецької сільської ради:

«Про затвердження ставок оренди земельних ділянок на території Дубовецької сільської територіальної громади»,

«Про встановлення місцевих податків і зборів на території Дубовецької сільської територіальної громади»,

«Про затвердження Положення про оренду майна Дубовецької сільської ради та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

2) Підготовлено та надіслано запити до 15-ти сільськогосподарських підприємств, щодо оборобітку земельних ділянок сільськогосподарського призначення та заключення договорів оренди з фізичними особами (громадянами) та сільськими рада для проведення звірки повноти оподаткування земельних ділянок.

3) Надано оголошення в газету «Галицьке слово» та оприлюднено 2 рішення сесії Дубовецької сільської ради: 23.07.2021 №27

4) Підготовлено проєкт рішення «Про надання повноважень посадовим особам Дубовецької сільської  ради складати протоколи про адміністративні правопорушення, затвердження Положення про інспектора з благоустрою та затвердження Порядку складання протоколу, бланку протоколу, бланку припису про усунення порушень».

5) Опрацьовано та підготовлено до оприлюднення  регуляторний акт проєкт рішення сільської ради  «Про затвердження Положення про організацію та проведення виїзної (виносної) торгівлі, надання послуг у сфері відпочинку та розваг,  ярмаркових заходів на території Дубовецької сільської територіальної громади».

6) Надавалися інформації до РДА, ОДА, ДПС в Івано-Франківській області.

Начальник відділу                                       Оксана БОЙКО