A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дубовецька територіальна громада
Івано-Франківська область

30 липня 2021 року начальник служби у справах дітей Дубовецької сільської ради Людмила Слюзар  відвідала ВСП “Бурштинський торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ”.

Дата: 02.08.2021 12:28
Кількість переглядів: 430

   30 липня 2021 року начальник служби у справах дітей Дубовецької сільської ради Людмила Слюзар  відвідала ВСП Бурштинський торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ". 

    Метою зустрічі з керівником навчального закладу Андрієм Козаком було обговорення питання вступу на фахового молодшого бакалавра, на державну форму навчання особи з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування  Федорука Павла Івановича 13.06.2003р. (виховується в прийомній сім’ї), який проживає в селі Маріямпіль Дубовецької  територіальної громади. 

    Право на повне державне забезпечення в навчальних закладах мають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, віком до вісімнадцяти років та особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, при продовженні навчання до 23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора