Турбота про сім’ю й родину є першочерговим напрямком роботи Служби у справах дітей Дубовецької сільської ради.

Турбота про сім’ю, родину, попередження складних життєвих обставин, здійснення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах є першочерговим напрямком роботи Служби у справах дітей Дубовецької сільської  ради.

Минулого тижня начальник служби у справах дітей Дубовецької сільської ради Людмила Слюзар,  разом із старостою села Тумир Василем Саранчуком провели обстеження сім’ї, що перебуває в складних життєвих обставинах. З членами родини з’ясували проблемні питання, спільно обговорили шляхи виходу із складних  обставин.