Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації

Дата: 19.08.2021 13:38

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Проводиться перевірка системи оповіщення.

Прослухайте наступне повідомлення: довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту.

Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами : у місті Івано-Франківську 53-90-01, в місті Калуш 6-00-26, та черговим районних і міських підрозділів поліції.