День Незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

  • 1424

 

 

 

 

 

 

   22 серпня з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Державного прапора України у Дубовецькій територіальній громаді відбулись урочистості і святковий концерт на площі Незалежності у  с. Дубівці.

Святкування розпочалося з виставки-ярмарку «Гостинність нашої громади», де були представлені хлібні вироби, квіткові композиції та гостинці, приготовлені клубними та бібліотечними працівниками територіальної громади.

Вся територія площі була розділена на локації: відпочинкова зона для дітей,  вивізна торгівля,  фотозона в народному стилі, де кожен мав можливість зробити світлину на згадку про святкування, відведені місця для глядачів та локація благодійної акції «Придбай магнітик з символікою та подаруй щастя дітям!» (вилучені кошти будуть передані дітям-сиротам).

З вітальним словом перед громадою виступили заступник сільського голови Тетяна Опацька та церковний діяч, науковець, митрофорний протоієрей, парох с. Дубівці Олег Каськів.

Приємним моментом заходу стало вшанування членів Народного Руху, які в 1991 були біля витоку відновлення Незалежності України, учасників АТО всієї громади, українських родин, подружніх пар, які 30 років тому створилися з Божою допомогою, а зараз проживають на території Дубовецької територіальної громади та маленьких дітей, котрі народилися у ювілейному для України, - 2021році. Всім номінантам було подаровано освячені копії Чудотворної Ікони Божої Матері, що прославилася у Маріямполі.

В концертній програмі взяли участь колективи, солісти, ансамблі, танцювальні колективи та молодь громади. Народні та сучасні пісні, танці та розваги додали  настрою та позитиву у святкуванні. Неможливо не згадати про дефіле дівчат в національних костюмах, з короваями на вишитих рушниках, які представляли старостинські округи Дубовецької сільської ради.

На завершення вечора виступили запрошені гості -  Гурт «Будьмо», який залишив лише приємні та незабутні емоції.

 «Ми йдемо важким шляхом, але у правильному напрямку. І в день народження держави, у день головного свята усіх українців щиро дякуємо усім мешканцям Дубовецької територіальної громади за спільне святкування та вітаємо кожного! Все в Україні буде добре, бо вона багата щирими, працьовитими та відважними людьми!

З нагоди Дня незалежності України бажаємо усім міцного здоров’я, щедрої долі та добра. Нехай радість та достаток будуть у кожній родині. А над Матір’ю-Україною запанує мир!

Із 30-ю річницею Незалежності!

Слава Україні! Героям слава!


 

 

 

 

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар