У закладах культури Дубовецької сільської ради відбулися урочистості з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Працівниками клубних та бібліотечних закладів відділу культури, молоді, спорту та туризму Дубовецької сільської ради було проведено святкові концерти та тематичні вечори присвячені 30-й річниці Незалежності України.

Святкову атмосферу створювали самі жителі сіл, де проходили заходи, бо в кожному селі живуть привітні, щирі та талановиті люди. Варто було послухати чи побачити, як співають чи танцюють найменші учасники свята. Дитячий сміх, веселий гомін та щасливі обличчя батьків – все це можна було видно під час виступів талановитих дітей, молоді та старшого покоління в рамках концертних програм.

Щиро дякуємо усім!