Відкриття в'їзного знаку в селі Тумир

З нагоди 30-ої річниці Незалежності України в селі Тумир Дубовецької територіальної громади відбулося урочисте відкриття та освячення в'їзного знаку, який відтепер сповіщатиме про в'їзд у населений пункт. Основною кольоровою гамою обрано барви української державної та народної символіки, кольори хліба, землі, неба та сонця, яке "сходить над Тумиром". На урочисте віче зібралася велелюдна тумирська громада та поважні гості. На події були присутні: заступник Дубовецького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради п. Тетяна Опацька, начальник відділу культури, молоді спорту та туризму Дубовецької сільської ради п. Уляна Вовчук, депутат Дубовецької сільської ради п. Ярослав Возняк, староста Ланівського старостинського округу п. Галина Лазарчук. Пам'ятний знак окропили свяченою водою та благословили учасників заходу священики Михайло Дідоха та Віталій Валіхновський.