A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дубовецька територіальна громада
Івано-Франківська область

Служба у справах дітей Дубовецької сільської ради здійснила профілактичний виїзд у Ланівський та Тустанський старостинські округи.

Дата: 14.09.2021 13:07
Кількість переглядів: 452

В рамках проведення  профілактичного заходу, з метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, профілактики злочинності, виявлення дітей, які не приступили до занять 1 вересня, перевірки умов проживання дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей, попередження скоєння насильства над дітьми в сім’ях, начальником служби у справах дітей Дубовецької сільської ради Людмилою Слюзар 10 вересня 2021року здійснено профілактичний виїзд в Ланівський та Тустанський старостинські округи. Під час проведення рейду обстежено 3 сім’ї, в яких виховується (9 неповнолітніх дітей), що перебувають в складних життєвих обставинах . Батьків попереджено про встановлену законодавством України відповідальність за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків.

Завдяки  сприянню  ГО «Родина Кольпінга» на Прикарпатті керівник (В. Шегда),  дітям було вручено  солодоку випічку від пекарні-майстерні «ХЛІБ.КО».

 

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора