День фізичної культури і спорту у Дубовецькій територіальній громаді.

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів – День фізичної культури і спорту.

На території Дубовецької територіальної громади такий захід був проведений вперше.

Свято здоров'я, «Здоровий спосіб життя — шлях до досконалості!», розпочалося з урочистостей, присвячених Дню спорту. Усі присутні заспівали Гімн України. Підняли Український прапор кращі спортсмени Дубовецької громади: Олег Озарко, Юрій Вовчук та Іван Мищак.

Доречним  та емоційним  номером був танець ЧЕРЛІДЕРІВ. Розминка, забіг, змагання –все відбувалося на стадіоні, де були розташовані спортивні локації для дітей, молоді та старшого покоління.

День завершився нагородженням за кращі результати та переглядом фільму про спорт  під відкритим небом – «Пульс», який заснований на реальних подіях.

Відділ культури, молоді, спорту та туризму Дубовецької сільської ради дякує за підтримку та участь усім командам, дітям та молодим людям. Бажаємо всім, вболівальникам і шанувальникам спорту, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.