ВІДБУВСЯ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПРЕТЕНДЕНТІВ ДО СКЛАДУ ДИТЯЧОЇ ДОРАДЧОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ...

  • 554

   Фото без опису

9 вересня 2021 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Попадинця проведено конкурсний відбір претендентів до складу Дитячої дорадчої ради Івано-Франківського району. Кількісний склад Дитячої дорадчої ради згідно Положення становить 25 осіб. До конкурсної комісії від територіальних громад, дитячих громадських організацій та об’єднань, органів учнівського самоврядування надійшло 35 пакетів документів. В ході розгляду та узагальнення заяв, поданих претендентами, рекомендаційних листів, вивчення їх особистого досвіду, аналізу письмових робіт шляхом відкритого голосування членами конкурсної комісії до складу Дитячої дорадчої Ради Івано-Франківського району відібрані діти, які мають багато особистих досягнень, і які представлятимуть свої територіальні громади впродовж 2021-2022 років, а саме:

- Більшівцівська селищна рада: Кульчицька Анастасія Іванівна (Більшівцівський ліцей);

- Богородчанська селищна рада: Чуфус Уляна Василівна (Богородчанський ліцей №2);

- Букачівська сільська рада: Гринишин Софія Василівна (Козарівська гімназія);

- Бурштинська міська рада: Драгун Софія Степанівна (Бурштин ЗОШ І-ІІІ ступенів №1);

- Галицька міська рада: Чабак Соломія Олександрівна (Галицький ліцей «Академічний»);

- Дзвиняцька сільська рада: Яцків Владислав Васильович (Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради);

- Дубовецька сільська рада: Кудла Анастасія Ігорівна (Дубовецький ліцей);

- Єзупільська селищна рада: Білан Віра Василівна (Поберезький ліцей);

- Загвіздянська сільська рада: Бойко Анастасія Григорівна (Загвіздянський ліцей);

- Івано-Франківська міська рада: Карпець Арсеній Сергійович (Івано-Франківський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична Академія»); Довгошея Яна Павлівна (Івано-Франківський ліцей №10);

- Лисецька селищна рада: Менько Анна Василівна (Лисецький ліцей);

- Обертинська селищна рада: Томин Діана Олегівна (Обертинський ліцей);

- Олешанська сільська рада: Надкернична Христина Михайлівна (Олешанський ліцей);

- Рогатинська міська рада: Федунь Еліза Юріївна (Рогатинський ліцей №1);

- Солотвинська селищна рада: Яцків Мар’ян Віталійович (Марківський ліцей);

- Старобогородчанська сільська рада: Савчин Мар’яна Василівна (Старобогородчанський ліцей);

- Тисменицька міська рада: Ходань Любомир Юрійович (Тисменицький ліцей);

- Тлумацька міська рада: Сулима Валентина Петрівна (Тлумацький ліцей №2);

- Угринівська сільська рада: Тарас Анастасія Романівна (Угринівський ліцей);

- Ямницька сільська рада: Горбачевська Ірина Олегівна (Павлівський ліцей).

Також до складу Дитячої Ради Івано-Франківського району за рейтинговим голосуванням увійшли: Фединяк Тетяна Василівна (с. Дзвиняч), Розман Марія Іванівна (м. Тисмениця), Кухарська Вікторія Андріївна (с. Ямниця).

Наступний етап – підготовка та проведення першого засідання Дитячої Ради, на якому буде обрано керівний склад дорадчого органу та обговорено план подальшої роботи.


Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар