A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дубовецька територіальна громада
Івано-Франківська область

ВІДБУВСЯ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПРЕТЕНДЕНТІВ ДО СКЛАДУ ДИТЯЧОЇ ДОРАДЧОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ...

Дата: 15.09.2021 09:31
Кількість переглядів: 282

   

9 вересня 2021 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Попадинця проведено конкурсний відбір претендентів до складу Дитячої дорадчої ради Івано-Франківського району. Кількісний склад Дитячої дорадчої ради згідно Положення становить 25 осіб. До конкурсної комісії від територіальних громад, дитячих громадських організацій та об’єднань, органів учнівського самоврядування надійшло 35 пакетів документів. В ході розгляду та узагальнення заяв, поданих претендентами, рекомендаційних листів, вивчення їх особистого досвіду, аналізу письмових робіт шляхом відкритого голосування членами конкурсної комісії до складу Дитячої дорадчої Ради Івано-Франківського району відібрані діти, які мають багато особистих досягнень, і які представлятимуть свої територіальні громади впродовж 2021-2022 років, а саме:

- Більшівцівська селищна рада: Кульчицька Анастасія Іванівна (Більшівцівський ліцей);

- Богородчанська селищна рада: Чуфус Уляна Василівна (Богородчанський ліцей №2);

- Букачівська сільська рада: Гринишин Софія Василівна (Козарівська гімназія);

- Бурштинська міська рада: Драгун Софія Степанівна (Бурштин ЗОШ І-ІІІ ступенів №1);

- Галицька міська рада: Чабак Соломія Олександрівна (Галицький ліцей «Академічний»);

- Дзвиняцька сільська рада: Яцків Владислав Васильович (Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради);

- Дубовецька сільська рада: Кудла Анастасія Ігорівна (Дубовецький ліцей);

- Єзупільська селищна рада: Білан Віра Василівна (Поберезький ліцей);

- Загвіздянська сільська рада: Бойко Анастасія Григорівна (Загвіздянський ліцей);

- Івано-Франківська міська рада: Карпець Арсеній Сергійович (Івано-Франківський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична Академія»); Довгошея Яна Павлівна (Івано-Франківський ліцей №10);

- Лисецька селищна рада: Менько Анна Василівна (Лисецький ліцей);

- Обертинська селищна рада: Томин Діана Олегівна (Обертинський ліцей);

- Олешанська сільська рада: Надкернична Христина Михайлівна (Олешанський ліцей);

- Рогатинська міська рада: Федунь Еліза Юріївна (Рогатинський ліцей №1);

- Солотвинська селищна рада: Яцків Мар’ян Віталійович (Марківський ліцей);

- Старобогородчанська сільська рада: Савчин Мар’яна Василівна (Старобогородчанський ліцей);

- Тисменицька міська рада: Ходань Любомир Юрійович (Тисменицький ліцей);

- Тлумацька міська рада: Сулима Валентина Петрівна (Тлумацький ліцей №2);

- Угринівська сільська рада: Тарас Анастасія Романівна (Угринівський ліцей);

- Ямницька сільська рада: Горбачевська Ірина Олегівна (Павлівський ліцей).

Також до складу Дитячої Ради Івано-Франківського району за рейтинговим голосуванням увійшли: Фединяк Тетяна Василівна (с. Дзвиняч), Розман Марія Іванівна (м. Тисмениця), Кухарська Вікторія Андріївна (с. Ямниця).

Наступний етап – підготовка та проведення першого засідання Дитячої Ради, на якому буде обрано керівний склад дорадчого органу та обговорено план подальшої роботи.



Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора