Дубовецька територіальна громада приймала гостей з Румунії.

Дата: 20.09.2021 09:04

10 вересня, 2021 року, Дубовецька територіальна громада

приймала гостей з Румунії.

Гості мали змогу побувати на оглядових майданчиках кар’єрів гірничого цеху  ПрАТ «Івано-Франківськцемент».  Учасники навчального візиту відвідали також духовну перлину нашої громади - село Маріямпіль. Гості завітали до Біблійного саду, де мали можливість відчути особливу енергетику Сили і Віри, ознайомитись з історико-культурною спадщиною Маріямполя в частині руїн фортифікаційних споруд. Краєвид з оглядового майданчика над  Дністром по особливому зачарував людей, адже оминути напис «Я  люблю Маріямпіль» та панораму Дністра, не сфотографувавшись – неможливо!

Ми любимо свої села, пишаємося їх історією, традиціями, дбаємо про них, знаємо, що у нас є майбутнє і саме тому прагнемо до співпраці з усіма, кому цікаві наші визначні місця.

Запрошуємо усіх до нашої Дубовецької територіальної громади!