Профілактичні заходи щодо зловживання алкоголю та тютюнопаління у дитячому та молодіжному просторі.

Дата: 20.09.2021 16:02

16 вересня 2021 року в рамках проведення Всеукраїнської інформаційно- профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», з метою запобігання пияцтва та тютюнопаління у  дитячому та молодіжному середовищі,  начальником служби у справах дітей  Дубовецької сільської ради Людмилою Слюзар разом із старшим інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції відділу поліції №3 м.Галича Івано-Франківського РУПГУНП в Івано-Франківській області Оксаною Чіх, здійснено профілактичні заходи в торгових об’єктах старостинських округів Дубовецької сільської ради, які розсташовані поблизу навчальних закладів. Попередили продавців і власників торгівлі про адміністративну відповідальність за порушення правил торгівлі (ст.156КУпАП) та недопущення реалізації пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років. У торгових закладах розповсюджено та розміщено інформаційні матеріали «Відповідальність починається з мене», щоб і самі неповнолітні бачили й знали, що тут їм не продадуть алкоголь та тютюнові вироби.