Дубовецька територіальна громада отримала корисний подарунок для організації роботи від своїх партнерів.

Дата: 22.09.2021 14:00

В рамках реалізації швейцарсько-українського проєкту #DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» ДУБОВЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА отримала корисний подарунок для організації роботи від своїх партнерів.

Відділ освіти Дубовецької сільської ради та представники громади висловлюють щиру подяку проєкту #DECIDE за підтримку та допомогу у реалізації освітніх планів.

Проєкт #DECIDE впроваджується DOCCU - Розвиток громадянських компетентностей в Україні та PHZH International Projects in Education - IPE за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні.