Служба у справах дітей Дубовецької сільської ради інформує

  • 664

Фото без опису

30 вересня у День християнських святих Віри, Надії, Любові та  їхньої матері Софії в Україні відзначають День усиновлення. Цей день є символом милосердя і добра до людей.

Це свято батьків і дітей, працівників служб у справах дітей та усіх причетних до цієї благородної справи, нашої держави в цілому, яка поступово втілює на практиці гасло ”Чужих дітей не буває”.

Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які  потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Тому цей день став святом здійснення мрій,  другим днем народження багатьох дітей та сімей. 

Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям Дубовецької територіальної громади! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину.

Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

 

Детальну інформацію щодо усиновлення можна отримати у  Службі у справах дітей  Дубовецької сільської  ради (с. Дубівці пл. Незалежності 2, телефон 097-33-23-253).

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар