05 жовтня 2021 року з ініціативи керівництва ДУБОВЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ у Будинку культури с.Дубівці відбувся навчально-виставковий семінар "ДЕНЬ НАУКИ".

Дата: 07.10.2021 11:06

НАЙДОСВІДЧЕНІШИЙ ПЕДАГОГ НІКОЛИ НЕ ПОВИНЕН ЗУПИНЯТИСЯ НА ДОСЯГНУТОМУ, БО ЯКЩО НЕМАЄ РУХУ ВПЕРЕД, ТО НЕМИНУЧЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ ВІДСТАВАННЯ (В.О.Сухомлинський)

Навчання завжди відкриває нові горизонти та перспективи, а STEM-освіта це саме ті підходи та можливості, які мають використовуватися у сучасному освітньому процесі.

05 жовтня 2021 року з ініціативи керівництва ДУБОВЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ у Будинку культури с.Дубівці відбувся навчально-виставковий семінар "ДЕНЬ НАУКИ". Представники сусідніх громад, а також педагогічні працівники та учні освітніх закладів Дубовецької громади мали можливість ознайомитись з принципами роботи сучасного обладнання, яке можна використовувати при вивченні природничих дисциплін. Адже неможливо заперечити факт, що унаочнення покращує розуміння та запам'ятовування вивченого. Організатори заходу продемонстрували правильне використання даного обладнання, а здобувачі освіти нашої громади активно проводили експерименти.

Під час проведення "ДНЯ НАУКИ" у Дубовецькій територіальній громаді здобувачі освіти ЗЗСО мали можливість взяти участь в інтелектуальній вікторині. Найактивніші учасники гри - вікторини отримали цінні подарунки та приємні сюрпризи!!!