14 жовтня Україна відзначатиме такі свята: духовне – Покрова Пресвятої Богородиці, історичне – День українського козацтва, звитяжне – День захисника України та патріотичне – створення Української Повстанської Армії.

Покрова Пресвятої Богородиці для нашого народу – це особливо шановане свято, яке символізує заступництво Божої Матері від усього лихого, торжество добра та справедливості – це єдине релігійне свято, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Довели, що є достойними нащадками українського козацтва.

З нагоди таких свят, на території громади відбуватимуться у цей день (14 жовтня) такі заходи:

•   Свята Літургія в Храмі Різдва Пресвятої Богородиці та організована процесійна хода до пам'ятного знаку Борцям за Волю України по вул. Залізничній, де священики відслужать панахиду за загиблими. Опісля, молодь парафіяльної спільности УМХ с. Дубівці підготували урочисте віче вшанування пам'яті бійців Української Повстанської Армії.

•   Спортивне свято – легкоатлетичний пробіг до Дня Захисника України та 79-ої річниці створення Української Повстанської Армії.

Щиро бажаємо усім мирного неба та родинного благополуччя, успіхів у всіх Ваших справах та починаннях, здійснення планів і виконання поставлених завдань, міцного та надійного тилу! І нехай кожен день несе Вам тільки радість.