Проведено роботи з благоустрою території подвір’я Деліївської гімназії та майбутньої Добровільної пожежної дружини

Дата: 13.10.2021 15:29

08 жовтня 2021 року проведено роботи з благоустрою території подвір’я Деліївської гімназії та Добровільної пожежної дружини, відкриття якої невдовзі відбудеться.

До проведення благоустрою долучилися представники усіх старостинських округів Дубовецької територіальної громади. Такою великою й дружньою командою, наші активісти попрацювали на славу. І незважаючи на таку чисельність, у кожного було своє завдання: хтось обрізав дерева, хтось фарбував, хтось висаджував ялинки, а хтось збирав сміття. Зроблено, дійсно, велику роботу.

Щиро дякуємо усім учасникам за вашу небайдужість, підтримку та розуміння. Адже такими маленькими, але спільними кроками, ми змінюємо нашу громаду на краще!