Службою у справах дітей було здійснено рейдовий виїзд у Ланівський та Деліївський округи.

Дата: 18.10.2021 15:43

В рамках проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», з метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, профілактики  злочинності, виявлення дітей, які не приступили до занять 1 вересня,  перевірки умов проживання дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей, попередження насильства над дітьми в сім’ях 13 жовтня 2021 року начальником служби у справах дітей  Дубовецької сільської ради Людмилою Слюзар разом із старшим інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції відділу поліції №3 м. Галича Івано-Франківського РУПГУНП в Івано-Франківській області Оксаною Чіх, здійснено профілактичний рейдовий виїзд  в Ланівський та Деліїївський старостинські округи. Під час проведення рейду обстежено умови проживання та виховання 6-х дітей, які перебувають на обліку служби  як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах. Також проведено бесіди з учнями Деліївської гімназії щодо профілактики злочинності та правопорушень, кримінальної та адміністративної відповідальності, яка наступає після вчинення протиправних вчинків.