22 жовтня 2021року під головуванням заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Дубовецької сільської ради Тетяни Опацької відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Дата: 25.10.2021 14:42

22 жовтня 2021року  під головуванням заступника сільського голови з питань  діяльності виконавчих органів Дубовецької сільської ради Тетяни Опацької  відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний винесено 2 питання:

- про стан виконання батьківських обовязків ;

- про можливість та доцільність позбавлення батьківських прав.

У ході засідання було заслухано, як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали  власну думку та вносили свої пропозиції. З’ясовано всі обставини та факти по кожному питанню, обговорено та прийнято рішення в інтересах дітей.