23 жовтня 2021 року у Дубовецькій територіальній громаді відбулося відкриття Амбулаторії ЗПСМ в с. Дубівці.

  • 973

   У Дубовецькій територіальній  громаді 23 жовтня 2021 року відкрили сучасну амбулаторію загальної практики сімейної медицини в селі Дубівці, яка стане медичним осередком для двох тисяч жителів громади. 

Привітати жителів села та мешканців громади з відкриттям нової амбулаторії завітали голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук, народний депутат України Ігор Фріс, керівник Первинної ланки медицини, головний лікар Іван Цибух.

Голова громади Павло Андрусяк та поважні гості у своїх вітальних промовах подякували усім, хто доклав чималих зусиль, щоб сьогодні мешканці села громади змогли отримувати якісні медичні та адмінпослуги в комфортних умовах. 

Будівництво амбулаторії нового типу було розпочате у 2020 році, тому відкриття для жителів села Дубівці – це дуже важлива подія – тепер вони матимуть змогу отримувати якісну та доступну медицину. У приміщенні нової амбулаторії діють два кабінети лікаря, кабінет щеплення, процедурна, стерилізаційна, сестринська та господарські приміщення. Також для закладу придбали службовий транспорт.

 

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар