A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дубовецька територіальна громада
Івано-Франківська область

Як рухатися вперед? Що сприяє розвитку освіти громади? Як поєднати слабкі сторони та можливості, щоб вдосконалити громаду? Завдяки проєкту Decentralization for Improved Democratic Education ми впевнені,що зможемо досягнути бажаних результатів.

Дата: 27.10.2021 14:30
Кількість переглядів: 492

   Освіта Дубовецької територіальної громади у своїй роботі поставила за мету врахування традицій та досягнень, потреб та очікувань місцевої спільноти , всебічний розвиток здобувачів освіти і прагнення до навчання впродовж життя. Завдяки проєкту Decentralization for Improved Democratic Education ми впевнені,що зможемо досягнути бажаних результатів.

26.10.2021р. на базі Дубовецького ліцею відбулося чергове засідання Робочої групи з написання Стратегії розвитку освіти ДУБОВЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА. Завдяки тісній співпраці представників українсько-швейцарського проєкту #DECIDE, а саме: національного експерта, координатора проєкту в Івано-Франківській області п. Оксана Руда та регіонального експерта-консультанта п.Марія Баран, а також членів Робочої групи з написання Стратегії вдалося обговорти слабкі та сильні сторони, загрози та можливості розвитку освіти в громаді. На даному засіданні було окреслено основні цілі та бачення розвитку освіти Дубовецької громади!
Ми ще раз переконалися, що тільки спільною командою зможемо створити інноваційний освітній простір у нашій громаді, адже разом ми - сила !!!

Проєкт Decentralization for Improved Democratic Education впроваджується DOCCU - Розвиток громадянських компетентностей в Україні та PHZH International Projects in Education - IPE за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора