1 листопада: день відзначення 103-ої річниці ЗУНР та вшанування пам`яті її героя

Сьогодні в Україні, а зокрема в Галичині, згадують 103-тю річницю проголошення ЗУНРу. Село Медуха, яке входить до складу Дубовецької ТГ, відзначає подвійну урочистість, бо саме в цьому селі народився той, хто очолив Листопадовий чин у Львові, зорганізував армію, а згодом став Державним секретарем військових справ у новоствореній державі. Постать Дмитра Вітовського - гордість нашої громади, а ще - приклад взірцевого військового, людини, яка "горіла" своєю справою, патріота, воїна, на якого рівняється сучасний український солдат.

У нашій громаді бережуть пам'ять  про Дмитра Вітовського, а знання про нього і його справу поширюють серед молоді.

Квіти до пам'ятника покладали Дубовецький сільський голова - Павло Андрусяк, Галицький міський голова - Олег Кантор, староста Медухівського старостинського округу - Ігор Вітовський, секретар ради - Ярослав Озарко, депутати Медухівського старостинського округу – Галина Костишак та Богдан Гудзак.