Перемога юних туристів з нашої громади

За повідомленням сторінки Дубовецького ліцею 29 жовтня на базі Задністрянського ліцею Бурштинської міської ради відбулись  змагання серед гуртківців Галицької філії Івано-Франівського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

З приємністю відзначаємо, що представники нашої громади перемогли у двох конкурсах.

Перше місце у конкурсі "Розпалювання вогнища" завоювали учні Дубовецького ліцею Остап Кловак і Любомир Нарожняк. Також Остап Кловак здобув перше місце в особистому заліку серед хлопців  у конкурсі "Юний скелелаз".

Вітаємо переможців і сподіваємось, що невдовзі  наші гуртківці докладуться до популяризації туристичного потенціалу Дубовецької громади.