Дата: 08.11.2021 12:11

04 листопада відбулося чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Дубовецької ТГ до 2027 року. Завдяки проєкту Decentralization for Improved Democratic Education наша громада має можливість розробити важливий документ, який буде сприяти розвитку Дубовецької територіальної громади на найближчі 7 років. Робоча група провела ретельну діагностику громади, опрацювала SWOT-аналіз громади та напрацювали основні цілі її розвитку.

Зробити це все вдалося завдяки нашим експертам Анастасії  Лановій та  Андрію Кавунцю.

Проєкт  DECIDE  впроваджується  DOCCU та  PHZH InternationalProjectsinEducation - IPE за підтримки EmbassyofSwitzerlandinUkraine / Посольство Швейцарії в Україні.