Депутати долучаються до розвитку освіти

Депутати Дубовецької ТГ пройшли навчання в рамках реалізації Проєкту #DECIDE.

Національний експерт проєкту з питань місцевого самоврядування Decentralization for Improved Democratic Education Сергій Яцковський та регіональний експерт Марія Баран провели консультативну зустріч з питань розвитку освіти та розглянули такі питання:

Фінансова автономія ЗЗСО.

Особливості формульного розрахунку освітньої субвенції в контексті формування спроможної мережі.

Звітність депутатів перед виборцями та механізми залучення жителів до прийняття рішень та управління процесами, які відбуваються в громаді.

Економічний розвиток та фінансова складова громади.

Щиро вдячні за організацію такої "офлайн"-зустрічі для нашої громади менеджеру проєкту DECIDE Valentina Poltorakкоординатору компоненту 2 Yulia Molchanova та координаторці Проєкту DECIDE в Івано-Франківській області ОксанаРуда.

Проєкт DECIDE впроваджується DOCCU та PHZH International Projects in Education - IPE за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні.