Віче-спомин "Свічка пам’яті" до Дня голодоморів в Україні у селі Дубівці Дубовецької територіальної громади.

Дата: 27.11.2021 19:38

Щороку в останню суботу листопада вся Україна віддає шану тим, хто загинув від голодоморів. Напередодні, в п’ятницю 26 листопада, в селі Дубівці – центрі нашої громади, відбулося пам’ятне віче, на яке прийшли ті, хто розуміють вагу своєї молитви за невинно загиблими. Власне захід розпочався з поминальної молитви, яку очолив  декан новоствореного Дубовецького деканату Олег Каськів. «Ми не маємо права забути!» - такими словами звернулася до присутніх заступник сільського голови п. Тетяна Опацька. Ці слова були звернені насамперед до молодих людей нашої громади, а їх на вічі було багато. Молодь глибше і емоційніше, аніж дорослі, переживала почуті розповіді про страшний диявольський Голод, який штучно створили, аби знищити українську націю. В пам'ять про невинно загиблих люди запалили свічки і створили символічну композицію з колосків і калини.