26 листопада 2021 року експерти Проєкту DECIDE відвідали нашу громаду

Дата: 30.11.2021 09:43

Відбулося  чергове засідання робочої групи із розробки Стратегії розвитку Дубовецької ТГ.

Робоча група спільно з експертами зі стратегічного планування проєкту #DECIDE розробили бачення розвитку територіальної громади,  проаналізували стратегічні та операційні цілі, напрацювали першу робочу версію Плану заходів із реалізації стратегії розвитку Дубовецької територіальної громади до 2027 року.

У засіданні робочої групи взяли участь провідний експерт проєкту Мирослав Кошелюк та експерти Анастасія Ланова  і Андрій Кавунець.

Проєкт #DECIDE впроваджується #DOCCU #PHZHта #International #Projects in #Education - #IPE за підтримки #Embassy of #Switzerland in #Ukraine / #Посольство #Швейцарії в #Україні.