16 днів проти насильства»: наша робота триває

Дата: 30.11.2021 15:32

В рамках кампанії  «16 днів проти насильства» 25 листопада 2021 року начальник  служби у справах дітей п. Людмила Слюзар, начальник відділу освіти п. Ольга Леочко та головний спеціаліст відділу освіти п. Ольга Кудла здійснили виїзд в Деліївський, Ланівський, Маріямпільський старостинські округи Дубовецької сільської ради. Cпеціалісти відвідали навчальні заклади і провели в них просвітницьку роботу із запобігання насильства. Також завітали у сім?ї, які зараз є у складних життєвих обставинах і в них є загроза можливого жорстокого поводження з дітьми. Метою заходу є подолання та профілактика насильства в сім?ї, підвищення рівня обізнаності населення із даної проблеми, активізація та взаємодія відділів та органів місцевого самоврядування в питаннях подолання насильства над дітьми, формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.