Відділ економічного розвитку та інвестицій Дубовецької сільської ради інформує

Фізичні та юридичні особи у 2021 році мають  можливість отримання фінансової підтримки для  розвитку бджільництва,   відповідно до  Постанови КМУ від 7 лютого 2018 року № 107 (із змінами) "Фінансування розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції".

Для виплати дотацій за бджолосім’ї у 2021 році Міністерство аграрної

політики запланувало кошти в сумі 240,0 млн. грн, а відповідно до отриманих від органів місцевого самоврядування відомостей на отримання дотацій за бджолосім’ї зведені відомості по Україні становлять 439,1 млн. грн.

Відповідно до діючого законодавства бюджетне фінансування за програмою підтримки агропромислового комплексу здійснюється в межах відкритих асигнувань. Враховуючи вище викладене, відсоток виплати дотацій склав 54,66 від потреби, або 109 грн. за бджолосім’ю.

Наказом Міністерства аграрної політики від 05.11.2021 №336

затверджено розподіл бюджетних коштів між структурними підрозділами обласних державних адміністрацій з питань агропромислового розвитку пропорційно нарахованим сумам дотацій за бджолосім’ї.

Сума нарахованої спеціальної дотації  за бджолосім’ї у 2021 році для Івано-Франківської області склала 10 733 425 грн., які пропорційно розподілено до нарахованої суми територіальним громадам та спрямовано власникам на їх банківські рахунки 24.11.2021 року.

Власникам бджолосімей Дубовецької територіальної громади направлено для виплат 201 977 гривень дотацій, тобто по 109 грн. за бджолосім’ю.