Акція «16 днів проти насильства»: підсумковий результат

Завершилася акція «16 днів проти насильства». Вона проходила на всеукраїнському рівні, до її проведення були залучені представники чи не усіх громад. Жителі нашої області, зокрема молодь, теж брали активну участь у цій акції. Результатом освітніх заходів та практичних семінарів для молоді територіальних громад Івано-Франківської області стало створення мультиплікаційного фільму на тему «Єднаймося проти насилля!». Мультиплікаційна стрічка, відзнята на професійній кінематографічній студії міста Києва, відображає ставлення молодих людей до насилля як явища та до формування насильницьких моделей поведінки у дитячому та молодіжному середовищах. У розробці ідеї створення мультфільму взяли активну участь представники Дубовецької територіальної громади: начальник служби у справах дітей Дубовецької ТГ Людмила Слюзар, учні Дубовецького ліцею Кудла Анастасія, Кухмістер Марта і Торб’як Андрій.