Оперативна інформація про ускладнення погодних умов на території Івано-Франківської області

ОПЕРАТИВНА  ІНФОРМАЦІЯ

ПРО  УСКЛАДНЕННЯ  ПОГОДНИХ  УМОВ

на  території  Івано-Франківської області

У зв’язку з виходом південного циклону 12 грудня по області та місту очікується ускладнення погодних умов: сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, місцями ожеледь, пориви вітру 15-20м/с, хуртовини. На дорогах очікується ожеледиця, приріст снігу 10-20см. Такі погодні умови відповідають ІІ, помаранчевому  рівню небезпеки.

З 12 грудня очікується поступове зниження температури: вночі до 6-11, вдень до 3-8 морозу.

Такі погодні умови призведуть до перебоїв енергопостачання окремих населених пунктів та порушення, на окремих ділянках доріг – до припинення руху транспорту.